Ubytování

Našim hostům nabízíme luxusní apartmány s nadstandardní výbavou. Každý apartmán (suite) se skládá z obytné části, šatny a kuchyňky. Většina z našich apartmánů má vlastní i privátní terasy nebo balkony. Náš apartmán s možností vlastního stravování má navíc i plně vybavenou kuchyň s velkou lednicí a myčkou nádobí, vlastní parkování a vchod a terasu s možností grilování. Všechny apartmány jsou vybaveny velkými LCD televizemi s příjmem satelitních kanálů, DVD přehrávači a Wi-Fi internetem.

V této malé galerii si můžete prohlédnout situační plánky jednotlivých podlaží a pokojů. Rolováním stránky dolů zobrazíte jednotlivá podlaží. Kliknutím na plánek pokoje se spustí jeho virtuální prohlídka s podrobným popisem.

Online rezervace

Rozložení místností v 1. poschodí

Premier Suite 1 Premier Suite 2 Standard Suite 3 Standard Suite 4 DeLuxe Suite 5
Je nutné mít Flash player!!

Premier Suite 2
Naše Premier Suites 1 a 2 jsou stejně velké a zrcadlově identické apartmány. Oba jsou vybaveny a zařízeny v nejvyšší kvalitě ale v odlišných barevných ostínech. Barevné téma Premier Suite 2 jsou odstíny stříbrné a šedé.

Tento apartmán má celkovou rozlohu zhruba 62m čtverečních, do které není zahrnuta plocha terasy. Hlavní obytná část obsahuje extra dlouhou manželskou postel (v případě zájemu je ji možno rozdělit na dvě individuální lůžka), toaletní stolek, sedací kout se dvěma křesly a stolkem a malou galerii. Další části apartmánu zahrnují prostornou vstupní část, kuchyňku (s mikrovlnnou troubou, dřezem a plnou sadou talířů a příborů), šatnu a velkou koupelnu (se dvěma umyvadly, vanou pro dvě osoby a dvojitou sprchou) a oddělenou toaletu s bidetem. Premier Suite 1 a 2 sdílejí velkou terasu orientovanou na západ s venkovní vířivou vanou pro 8 osob a Premier Suite 2 má navíc i druhou terasu orientovanou na jih s výhledem do zátoky False Bay.

Všechny apartmány jsou vybaveny velkými LCD televizemi s příjmem satelitních kanálů, DVD přehrávači a Wi-Fi internetem. Premier Suite 2 je plně klimatizována a vybavena i plynovým krbem.

Zavřít okno

Online rezervace

Rozložení místností v přízemí

Luxury Suite 7 Luxury Suite 6 Bar Lounge Hlavní terasa a zahrada Online rezervace

Rozložení místností apartmánu s možností vlastního stravování

Apartmán s možností vlastního stravování