Ubytování

Našim hostům nabízíme luxusní apartmány s nadstandardní výbavou. Každý apartmán (suite) se skládá z obytné části, šatny a kuchyňky. Většina z našich apartmánů má vlastní i privátní terasy nebo balkony. Náš apartmán s možností vlastního stravování má navíc i plně vybavenou kuchyň s velkou lednicí a myčkou nádobí, vlastní parkování a vchod a terasu s možností grilování. Všechny apartmány jsou vybaveny velkými LCD televizemi s příjmem satelitních kanálů, DVD přehrávači a Wi-Fi internetem.

V této malé galerii si můžete prohlédnout situační plánky jednotlivých podlaží a pokojů. Rolováním stránky dolů zobrazíte jednotlivá podlaží. Kliknutím na plánek pokoje se spustí jeho virtuální prohlídka s podrobným popisem.

Online rezervace

Rozložení místností v 1. poschodí

Premier Suite 1 Premier Suite 2 Standard Suite 3 Standard Suite 4 DeLuxe Suite 5 Online rezervace

Rozložení místností v přízemí

Luxury Suite 7 Luxury Suite 6 Bar Lounge Hlavní terasa a zahrada
Je nutné mít Flash player!

Luxury Suite 7
Luxury Suite 7 je v přízemí budovy a je orientována na jih a západ s výhledem na vinice, pohoří Constantiaberg a do zátoky False Bay. Suite má rozlohu více než 50 m2. Hlavní částí je ložnice s manželskou postelí s nebesy, kuchyňkou (s výlevkou a vybavenou lednicí, varnou konvicí a kompletní sadou talířů a příborů) a sedací částí se stolkem a dvěma křesly. V oblékárně se kromě šatních skříní nachází i toaletní stolek se zrcadlem a vstup na oddělenou toaletu s vlastní výlevkou.
Apartmán doplňuje velká koupelna se dvěma umyvadly, vanou a velkou sprchou.
Luxury Suite 7 má soukromou terasu orientovanou na západ s výhledem na vinice.

Všechny apartmány jsou vybaveny velkými LCD televizemi s příjmem satelitních kanálů, DVD přehrávači a Wi-Fi internetem.

Zavřít okno

Online rezervace

Rozložení místností apartmánu s možností vlastního stravování

Apartmán s možností vlastního stravování