Ubytování

Našim hostům nabízíme luxusní apartmány s nadstandardní výbavou. Každý apartmán (suite) se skládá z obytné části, šatny a kuchyňky. Většina z našich apartmánů má vlastní i privátní terasy nebo balkony. Náš apartmán s možností vlastního stravování má navíc i plně vybavenou kuchyň s velkou lednicí a myčkou nádobí, vlastní parkování a vchod a terasu s možností grilování. Všechny apartmány jsou vybaveny velkými LCD televizemi s příjmem satelitních kanálů, DVD přehrávači a Wi-Fi internetem.

V této malé galerii si můžete prohlédnout situační plánky jednotlivých podlaží a pokojů. Rolováním stránky dolů zobrazíte jednotlivá podlaží. Kliknutím na plánek pokoje se spustí jeho virtuální prohlídka s podrobným popisem.

Online rezervace

Rozložení místností v 1. poschodí

Premier Suite 1 Premier Suite 2 Standard Suite 3 Standard Suite 4 DeLuxe Suite 5 Online rezervace

Rozložení místností v přízemí

Luxury Suite 7 Luxury Suite 6 Bar Lounge Hlavní terasa a zahrada
Je nutné mít Flash player!

Bar
Náš bar je multifunkční prostor služící jak k večerní relaxaci a občerstvení, tak i k pořádání menších jednání či školení.
Bohatě vybavený bar je provozován bez obsluhy a naši hosté konzumaci sami znamenají do konzumační knihy. Knihovna je vybavena nenáročnou četbou, z větší části v angličtině. Projektor a promítací plátno umožňují bar využít pro sledování filmů či sportovních přenosů a nebo PC prezentací.

Posuvné dveře otevírají vstup na terasu, kde je k dispozici kulečníkový stůl.

Zavřít okno

Online rezervace

Rozložení místností apartmánu s možností vlastního stravování

Apartmán s možností vlastního stravování