Ubytování

Našim hostům nabízíme luxusní apartmány s nadstandardní výbavou. Každý apartmán (suite) se skládá z obytné části, šatny a kuchyňky. Většina z našich apartmánů má vlastní i privátní terasy nebo balkony. Náš apartmán s možností vlastního stravování má navíc i plně vybavenou kuchyň s velkou lednicí a myčkou nádobí, vlastní parkování a vchod a terasu s možností grilování. Všechny apartmány jsou vybaveny velkými LCD televizemi s příjmem satelitních kanálů, DVD přehrávači a Wi-Fi internetem.

V této malé galerii si můžete prohlédnout situační plánky jednotlivých podlaží a pokojů. Rolováním stránky dolů zobrazíte jednotlivá podlaží. Kliknutím na plánek pokoje se spustí jeho virtuální prohlídka s podrobným popisem.

Online rezervace

Rozložení místností v 1. poschodí

Premier Suite 1 Premier Suite 2 Standard Suite 3 Standard Suite 4 DeLuxe Suite 5 Online rezervace

Rozložení místností v přízemí

Luxury Suite 7 Luxury Suite 6 Bar Lounge Hlavní terasa a zahrada
Je nutné mít Flash player!

Hlavní terasa a zahrada
Naše hlavní terasa orientovaná na sever (slunečná strana) propojuje jídelnu a bar a tak vytváří náš hlavní relaxační prostor. Hosté si zde mohou pochutnat na našich jídlech či kávě nebo si vybrat něco z našeho baru.
Taktéž k dispozici je kulečníkový stůl na terase.
Uprostřed velké zahrady je zasazen vyhřívaný bazén (11x6m). Dále je tu i ohniště a několik odpočinkových míst s lehátky a slunečníky. Vše je tu připraveno tak, abyste si dovolenou opravdu vychutnali....

Zavřít okno

Online rezervace

Rozložení místností apartmánu s možností vlastního stravování

Apartmán s možností vlastního stravování